Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az IOS jobb vagy az android?

Az IOS jobb vagy az android?

Figyelt kérdés
Új telefont szeretnék és nem tudok választani milyen legyen. És nem igazán értek hozzá.

2015. jan. 7. 12:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Erre nem lehet válaszolni, valakinek ez tetszik, valakinek az.


Ilyen kérdéseknél mindig elindul a vita, az egyik elkezdi fikázni a másikat, ezek szimplán csak buta fanboyok, hagyd figyelmen kívül őket.


Mindkettő OS jó, de tökéletesnek egyik sem az, csak egyiknek ez a hibája, másiknak az.

2015. jan. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%

Na, mindjárt jön a szokásos "vallásháború".

Én az Android mellett teszem le a voksomat. Miért?

- Ingyenes.

- Nagyon elterjedt, nagyon nagy a használói bázisa, ezért szinte bármi elérhető rá. (Mivel a fejlesztők is inkább arra fejlesztenek első körben, ami az elterjedtebb.)

- Végül egy szubjektív vélemény: mert jobban tetszik.

2015. jan. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. Mind a kettő működik. Ha nem volt a másik akkor nem fogsz semmi "különbséget észrevenni". Azt fogod megszokni, megszeretni amelyiket használod. Nincs jobb vagy rosszabb. (ez persze az oprendszerre vonatkozik nem készülékre)
2015. jan. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

#2


Nem kötekedni akarok (pláne hogy én is inkább Android-pári vagyok), de mi az, hogy az Android ingyenes?

A telefon pénzbe kerül, most az, hogy a gyártónak ingyenes a licencelés az engem meg hol érdekel.

2015. jan. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D
2015. jan. 7. 13:17
 6/14 anonim ***** válasza:

"Mivel a fejlesztők is inkább arra fejlesztenek első körben, ami az elterjedtebb"


A fejlesztők arra fejlesztenek amelyik platformon több a fizetőképes vevő, ami jelenleg az ios

2015. jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Mindjárt elkezdődik a vita, kinek ez, kinek az, de én az android mellett voksolok
2015. jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kénytelen leszel te eldönteni, mi jó neked. Jó, hogy meg nem kérdezed, mi a te kedvenc ételed. Milliószám használják mindkettőt és nem azért, mert önkínzó hajlamuk van.
2015. jan. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mivel az itteni válaszadók nagy része androidos, így én az IOS mellett fogok érvelni, annak ellenére, hogy Windows Phone-om van.


3 év támogatottság

vírusmentes, akadásmentes

jobb alkalmazások, és általában hamarabb is kapja meg őket

rengeteg kiegészítő


Ez sem tökéletes rendszer, egyik sem az, de szerintem jobb mint az android, és az alkalmazás minőség/kínálat miatt jobb mint a WP, csak nagyon drága

2015. jan. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. jan. 7. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!