Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z2-m képernyője...

Sony Xperia Z2-m képernyője nem észleli az érintéseket, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igen tudom. Vigyem szervizbe. A kérdésem az lenne hogy aki ért hozzá valamennyire kb. mennyibe fog fájni a javitattása?

Már ejtettem le egyszer betonra (tokban) és szerencsére semmi baja nem lett. Ma sétáltam lefelé a leejtőn telefonnal a kezemben és sikeresen elcsúsztam az időjárás miatt.

A telefonomat végig a kezembe tartottam nem engedtem el véletlenül se de egy kicsit hozzávágódott a földhöz. Azóta a képernyő nem észleli az érintéseket magyarul nem tudom feloldani... Egy enyhe lila folt is van hosszában ami gondolom nagyon nem jó előjel... Úgy naggyából szerintetek mennyibe fog kerülni a javítattás? :S


2015. jan. 7. 22:49
 1/1 anonim ***** válasza:
60 körül.
2015. jan. 8. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!