Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb? Samsung galaxy...

Melyik a jobb? Samsung galaxy s5 vagy iphone 5s!

Figyelt kérdés
Jelenleg iphone 5sem van es gondolkoztam hogy elcserelem egy s5re de nem tudom hogy megerne e. Legyszives ertelmes valaszokat!koszi!
2015. jan. 8. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:

miért akarod elcserélni? ezt a kérdést neked kell magadnak megválaszolni. ha bármi problémád is van a jelenlegi telóddal, akkor talán megéri, ha nincs, akkor igazából felesleges lecserélni.

másrészt én semmiképp nem samsungra cserélném...egy rakat trágya az egész szoftveresen. inkább valamelyik nexus-t vagy mondjuk moto x-et akkor már, de tényleg, ha nincs gondod az iPhone-al, akkor csak ráfizetés lesz(tekintve mondjuk azt, hogyha egy iPhone-t eladsz, kb. annyit kapsz érte, hogy bármikor tudnál venni újra, viszont ha a samsungot megvennéd most, már egy 5-10ezerrel kevesebbért tudnád eladni, ha esetleg mégsem tetszik.

2015. jan. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazabol nagyobb kepernyore vagyom! Ez nekem tul kicsi es a fogasa sem az igazi
2015. jan. 8. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!