Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Iphone-t vegyek? És...

Milyen Iphone-t vegyek? És melyik csomagban éri meg a legjobban?

Figyelt kérdés
Minenképpen a Telenornál szeretnék vásárolni. Eddig az Iphoneokat nézegettem,de nem tudok dönteni. Melyiket éri meg megvenni? Előfizetéssel szeretném. És melyik csomaggal jövök ki a legolcsóbban? Mert nem szeretnék havi több tízezret fizetni! Előre is köszi!

2015. jan. 8. 12:44
1 2
 1/12 exad válasza:
0%
Ha iPhonet akarsz olcsón nemhinném hogy kijöhetsz, mi a nagy szám abban az Iphon-ba ? !
2015. jan. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy sem éri meg iPhone-t venni
2015. jan. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hát telenornál nincs olyan nagy választék. 5C 8 giga az felejtős...5S-ből ahogy nézem csak 16 gigás van...az már majdnem elég, de nekem minimum 32 gigás kellene...ezt majd te eldöntöd. azt is a te pénztárcádhoz kell mérni, hogy milyen csomagban éri meg. nagyon választani nem tudsz, én az All-In L csomagban venném, ha már van LTE képes telefonom, akkor használjam is a hipernetet, bár az 500 mega egy kicsit karcsú, de legalább korlátlan hívás és sms...az, hogy megéri-e neked ez a havi 14ezret, az te döntésed. ennél olcsóbban nem fogsz kijönni, 5S-hez például legalább smart tarifa 5-öt tudsz választani, ami 12490 havonta...
2015. jan. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1-2 nektek azért nem éri meg, mert csórók vagytok, és már kapkodnátok a fejeteket, ha havi 10ezres előfizetést kéne fizetnetek...nem mindenki olyan anyagias, mint ti...
2015. jan. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, ha tele lennék pénzel akkor se vennék iPhone.t
2015. jan. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az 5s mennyivel gyengébb mint az újabbak? Mert ha jó,az a 37 000Ft az nem sok érte...

Egyébként én sem vagyok nagyon pénzes,és nem is szívesen költök telefonra,de úgygondoltam,hogy ha veszek egyet,akkor inkább legyen kicsit drágább,de minőségi. Ezért gondolkodtam a részlet fizetésben. Bár ezek a tarifák nekem nagyon drágák!

És akik Apple ellenesek,milyen telefont tudtok ajánlani?

2015. jan. 8. 15:16
 7/12 anonim ***** válasza:
akkor mégis mit keresel itt? nem látom sehol a kérdésben azt a részt, hogy "ha nem iPhone-t, akkor mit vegyek?"
2015. jan. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
na jó, mostmár benne van :D
2015. jan. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

He hidd azt h a többi telefon mind hulaldék. Androidból és WP ből is lehet olyat venni ami tökéletesen kielégíti a legtöbb ember igényét. Nem ismerem a te szükségleteidet keretedet, de olcsóbban is találnál olyat amivel boldog lehetsz, akár WP, akár android. Nekem van egy felső határ ami fölé pl nem megyek (még ha tudnék is), mert tudom, h egy telefont nem nehéz leejteni, beáztatni, összetörni, ellpoatni..stb, és én nem akarok egy összeg fölött költeni egy ilyen eszközre.


Ird meg h mire akarnád használni leginkább, mekkor összegből, és fognak mondani minden platformról annak megfelelőt. A részlet/hitelt meg én elfelejteném, annyit fizessen az ember amit tud, nem kell mindent részletre venni..

2015. jan. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen mindenre használnám.Elsősorban telefonálni,zenéthalgatni,és unaloműzőnek. :D Nem tudom,hogy egyszerre mennyit tudnék rá költeni...Most egy Samsung Galaxy Advance készülékem van,amit sokszor legszivesebben földhöz vágnék,így jutottam arra,hogy új készüléket veszek. Az előfizetés nyáron fog lejárni,de hallottam,hogy már a 21. hónaptól lehet meghosszabbítani. Javítsatok ki ha tévednék! De hallottam olyat is,hogy külföldről olcsóbban lehet rendelni. Ebben van valami? És bocsi,hogy ha fárasztalak a tudatlanságommal! :D
2015. jan. 8. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!