Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy rootoljam az ace 3...

Hogy rootoljam az ace 3 telefonom?

Figyelt kérdés
Galaxy ace 3 telefonom szeretném rootolni. 2 napja járok utána a dolognak, sokat olvastam utána, néztem videókat, de még mindig nem értem. Azért szeretném rootolni a telefonom, mert vannak olyan alkalmazások amik csak rootolt készülékeken mennek. Az android verziót nem akarom lecserélni, szeretném ha olyan lenne mint most csak rootolva, hogy tudjam használni azokat az alkalmazásokat is. Tudom hogy kockázattal, rosszabb esetben a telefon kidobásával jár, és hogy elvész a garancia is, ezért nem tudom mit csináljak. Tudnátok megbízható programot, tanácsot, saját tapasztalatot adni ami nektek bevált?

2015. jan. 8. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:

a google ereje, és ha nemréted akkor most szólok, hogy van google.trasnslate is


[link]


további szép napot :)

2015. jan. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, használtam mind a 2-t eddig is. :) Viszont köszi a linket, hasznos volt. Azért jöhetnek még válaszok!
2015. jan. 8. 18:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Ennél egyértelműbb leírást nem találsz mint ami a linkben is van:


Download the RootGenius exe from here.

When the app is downloaded you should launch it on your PC.

Take the USB cable and connect the Galaxy Ace 3 to your computer.

– wait until the RootGenius app detects the phone and then you can continue to the next step.

– if the device isn’t recognized, then you will have to repeat the entire process once again.

Hit the ‘Root Now’ button when you’re ready to start the rooting process.

RootGenius will begin the rooting process. It will flash the KingUser app on your smartphone.

After root is complete you can disconnect the phone from PC and then check the Galaxy Ace 3 app drawer in order to see if there is a new icon titled KingUser.

– that will confirm that the root is complete.

2015. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! A program jónak tűnik, de ennél is fenn áll a veszélye annak hogy nem bootol be rendesen a telefon miután rootoltam? Esetleg ha valamilyen hibát írna a program rootolás közben, a telefon rendszere sérülne?
2015. jan. 8. 22:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Ha nem sikerül a rootolás akkor nem lesz fent a superuser és kész. Bár ennek csekély az esélye. Menni fog az
2015. jan. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Telepítettem a programot, rá mentem hogy root now, (mint a bemutatóvideókban), és elkezdte rootolni. Rootolás közben 2-3 szor megszakadt az USB-s kapcsolat, de magától mindig vissza csatlakozott. Végül az írta hogy: such a tough phone!

root...failed

nem bírta rootolni. Lehet azért mert néha megszakadt a kapcsolat? (a telefonban nincs változás)

2015. jan. 10. 14:06
 7/8 A kérdező kommentje:
Sikerült! Másodszorra egy másik USB-n próbáltam, gond nélkül telepítette. Köszönöm a segítséget!
2015. jan. 10. 17:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Szívesen
2015. jan. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!