Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit a velemenyetek/tapasztalto...

Mit a velemenyetek/tapasztaltotok az ipad air 2-rol?

Figyelt kérdés
Azon gondolkozok, hogy vegyek-e egyet es kivancsi vagyok a ti velemenyetekre:) legyszi irjatok.

2015. jan. 8. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Egy giccses, undorító, népbutítás, elkényeztetett p.csák státusszimbóluma.:)
2015. jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha van pénzed, vedd meg. egyáltalán nem rossz...első nem tudom, mi alapján írta...ez az a mérhetetlen irígység, semmi több...akinek jogos kritikája van, az alá is támasztja, nem csak fröcsög :D


én egyedül azt tudnám ésszerűtlennek felhozni, hogy a sima Air is nagyon jól megállja a helyét, 3 magos proci meg 2 giga ram ellenére szerintem nem éri meg azt a plusz pénzt.

a sima air-hez még hozzátartozik, hogy jobban bírja üzemidőben.

2015. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"első nem tudom, mi alapján írta"


Az miatt írta, mert így felsőbbrendűnek érezheti magát.


Amúgy telefonok terén Androidot tartom a nyerőnek (kivéve a "kicsik" közül, 7"-esek közül inkább vennék Nexus 7-et, mint iPad minit), de tableteknél iPad a nyerő, azokból meg értelemszerűen a legújabb a legjobb.


Bár attól is függ mire akarod használni, nagyon komoly dolgokra Win 8.1-es a jó, kevésbé komoly dolgokra, de azért viszonylag komoly dolgokra Android, de ha csak alap dolgokra kell (böngészés, filmnézés, játék, ilyenek) akkor iPad.

2015. jan. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha iPadet akarsz, mindenképp ezt vedd. Sokkal időtállóbb lesz nagyobb memória és erősebb CPU/GPU miatt, mint elődei. 1GB bővítésének már előző generációnál meg kellett volna történnie, sajnálom, hogy Apple ennyit várt vele.

Jelenleg a legtöbb tabletre optimalizált alkalmazás iPadre készül. Igaz ez mind az Androiddal (sok app csak a telefonos elrendezést nyújtja szét tábla kijelzőjére), mind a Windows 8-cal összehasonlítva, utóbbival kapcsolatos érdekesség, hogy érintőkijelzőre optimalizált Microsoft Office csak Windowsról hiányzik a három legnagyobb platformról...

2015. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4


Amit Androidról írsz az igaz, pont ezért se szeretem a 7"-nél nagyobb Androidos tableteket, mert egy 10"-es tableten azért máshogy kéne kinéznie a programoknak, mint egy 5"-es telefonon, sokkal nagyobb a hely, amit a telefonos változat nyújtása nem használ ki.


Viszont Win 8-al kapcsolatban ez egyáltalán nem igaz, hisz az x86-os architektúra miatt az egy normál asztali gépnek számít, mindent elvisz, amit egy PC is elvisz, így az Office-t is, ami bár a Piactéren (vagy akárhogy is hívják) lehet nincs fent, de simán letöltöd úgy, mint gépre és ott van.

2015. jan. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

csak az x86-ossal az a baj, hogy drága :D

teszem azt, veszünk egy surface pro 2-eset, nem is az újabbat, 128 giga tárhelyel 270ezer. annyiból meg már azért meggondolja az ember, hogy kell-e ez neki. nyilván vannak olyan területek, ahol megkívánják, de mondjuk úgy szórakoztatás szinten elég nagy pénzkidobás még akkor is, ha jár hozzá egy jogtiszta windows és office csomag, ami azért itthon sok embernek alapvetően egy nem ismert fogalom :D

2015. jan. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
illetve még azt hozzátenném, hogy szerintem az officenak nem is kell érintős verzió, ha pusztán gépelésről beszélünk. engem például soha nem fog az az ember meggyőzni, aki azt állítja, hogy egy tablet kiválthatja a laptopot vagy asztali gépet. vannak ilyen egyszerű napi teendők, amiket el lehet vele intézni, de szerintem akinek mondjuk office-ban nem egy word szövegformázás a feladata, hanem mondjuk a gépelés, annak sokkal kifizetődőbb egy laptop...nekem régi iPad-emhez volt egy logitech bt billentyűzet, de nem sokat használtam, valahogy nem volt sehogy sem kényelmes számomra(ez mondjuk embere válogatja).
2015. jan. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az iPad Air 2 a legjobb tablet a piacon, ezt még többnyire az Apple-utálók is el szokták ismerni...
2015. jan. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En nagyon meg vagyok vele elégedve, úgyhogy csak ajanlani tudom!
2015. jan. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!