Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok az Iphone 5S ről?

Mit gondoltok az Iphone 5S ről?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek az iphone 5S ről? (Azon kívül hogy túl van árazva) nagyon gyorsan lemerül átlagos használatnál? Csak zenét hallgatok meg a barátaimmal beszélek neten szóval nem játszom meg semmi extra.
2015. jan. 8. 22:33
 1/6 anonim válasza:
Nekem az van es imadom. Elozoleg egy samsung galaxy y volt es azt utaltam. Osszel vettem az iphonet es ku.rva jo. Ha nem csinalok vele semmit csak idot nezek akkor 1% merul viszont ha egesz nap beszelgetek leviszi 20%ala estere
2015. jan. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én majdnem olyat vettem mert mindenben megfelelt volna(kivéve egy kicsit az árban) csak az akadályozott meg hogy a kijelzője hiába szép, akkor is nagyon kicsi.
2015. jan. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Drága, van jobb vétel is.
2015. jan. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég gyorsan lemerül, ha csak alap dolgokat használsz akkor érdemes olcsóbb mobilt venni.
2015. jan. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gordonb ***** válasza:

nos. mire kell?

olvasom, hogy kicsi a kijelzője.. aha max a pötsöd. mihez képest kicsi? filmet nézni??vagy f@zbukozni? ha nagy kell akkor vegyél tabletet!!

gyorsan merül? hát kinek mi a gyors. nekem kb 1.5 napot bír ki. s naponta legalább 3 órát zenét hallgatok rajta, állandó internet kapcsolat van. igaz nem játszok, max z@rás közben, filmet sem nézek rajta. (amúgy ha egy samsunggal csinálod ugyanezt az is eddig bírja.. )

ez nem fog összeomlani, nem fog szaggatni, nem fog lefagyni!

hozzáteszem nem úgy okoskodom, hogy nagy ájfonos vagyok, mert nem, anno volt samsungom és más androidos szarom és alig vártam, hogy eladjam, mert akkora szar volt. van előnye nem vitatom. sok ingyenes szart nem érő program vagy tudod csicsázni a f@zbukk messzindzsered meg ilyesmi, mert ugye ez kell, ez a lényeg!!

2015. jan. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okés nyugi :D ki mondta neked hogy nekem kell a messenger? megvan de nem használom mivel gyűlölöm a facebookal együtt, és írtam hogy nem játszom rajta... amúgy a gyorsan merül azt úgy értettem hogy normál használatnál (amit fent leírtam) úgy bírja e legalább reggeltől estig? de úgy látom akkor igen, köszi a válaszokat :)
2015. jan. 11. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!