Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen lehetőségeim vannak?

Milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
A nyár végén egy mobiltelefont vettem a media markt-ban egy év garanciával. A telefon egy darabig jól működött de az utóbbi időben egyre több gondom van vele és ez nem tetszik... Szóval az lenne a kérdésem hogyha én ezt a készüléket most visszaviszem csak megjavítják esetleg kicserélik egy új készülékre vagy netán extrém esetben a pénzem visszakapom (akár olyan formában h azt náluk kell levásárolnom újra!)

2015. jan. 9. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
30 napon tul nem hinnem, hogy barmilyen penzt is visszakaphatnal. Persze garancia alatt javitaniuk kell a telodat, ha gond van vele. Mi a gondja amugy?
2015. jan. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A képernyő zár fel le oldódik folyamatosan és ilyenkor nem tudok vele mit kezdeni csak egy újrainditás segít rajta de néha az se van mikor félóránként kikapcsol ezentúl töltési problémai is adódnak olykor! Szóval valami szoftver problémája lehet!
2015. jan. 9. 11:47
 3/4 anonim ***** válasza:
A kepernyozar problema utalhat kijelzo gondra is. Szerintem mindenkepp vidd el, tobbet meg fogsz tudni mint innen.
2015. jan. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a gyors választ:) Csak gondoltam hátha valaki járt már így és van valami ötlete tapasztalata vagy ismeri a garanciára vonatkozó szabályokat hogy működnek...De akkor majd lesz ami lesz! :) Köszi szépen még egyszer is!
2015. jan. 9. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!