Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Életrekelt kijelző - Nokia...

Tocinu kérdése:

Életrekelt kijelző - Nokia Lumia 720 - Hiba?

Figyelt kérdés
Nokia Lumia 720 telefonom egyik percről a másikra önálló életre kelt. A kijeltő felső sorában folyamatosan érintéseket "pordukál". Eddig elviselhető volt (napi 1szer jött elő, de mostmár sajnos folyamatos és így használhatatlan. Valakinek tipp? Kijelző csere? Szenzor? Szoftveres hiba?

2015. jan. 9. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Van-e fólia a kijelzőn? Milyen szintre van kapcsolva a beállítások - érintés menüpontan az érzékenység?
2015. jan. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs rajta fólia, az érzékenység "gyári" - nem állítottam rajta. Az érdekessége az, hogy a kijelző felső 1 cm-es sávban lévő ikonokat koppintgatja. Nincs se kosz se karc rajta.
2015. jan. 9. 13:29
 3/6 anonim ***** válasza:
biztonsági mentés, majd egy HR. Talán segít. Ha nem akkor szervizelném.
2015. jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
10 HR után is ugyan úgy állunk... elővettem a régi BlackBerry-m. Már csak azt nem tudom mennyibe fog kerülni a szerviz. Megbízható az ebay-en vásárolt és harmad annyiba kerülő nokia 720 display?!
2015. jan. 9. 20:16
 5/6 anonim ***** válasza:
hát én hivatalos nokia szervizbe vinném be. Ki tudja milyenek a kínai utángyártott? termékek.. Én 10-15e re saccolom, ha kijelzőt cserélnének. De gondolom megmondják előre.
2015. jan. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi. egyébként 30at mondtak, ami már a "nem éri meg" kategória (sajnos). egyébként szerethető a wp8 és a nokia lumia is. ennek ellenére a köv telóm se lesz más.
2015. jan. 10. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!