Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egyszeruen nem képes betölteni...

Egyszeruen nem képes betölteni a fotóimat és nem tudom felrakni öket instagramra, mut tegyek?

Figyelt kérdés
Surgos!! A kedvenc applikaciomrol van szo!!!!
2015. jan. 9. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert nem kell egy nap 45 selfieket készíteni a csöcseidről meg az ánusz szádról és akkor be fogja tölteni.
2015. jan. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
körülbelül :D most vége lesz a világnak, mert nem tudod a szelfidet feltölteni instagramra...tedd fel facebook-ra...úgyis csak azért teszed instagramra, hogy azután megoszd facebook-on is...
2015. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként meg pont mindenki leszarja, csak te azt hiszed hogy érdekel valakit :D
2015. jan. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Wow! De èrtelmes emberek járnak ide... Kèpzeljètek csak, nem rakok fel naponta 45 selfie-t (főleg nem a csöcseimről,azt meghagyon a r*bancoknak), hanem... De mi közötök is van hozzá?? Semmi. Normális választ kèrtem, azt remèltem valaki èrt hozzá ès megmondja, de csak primitív emberek cseszegetèsèt kaptam. Kössz, de ha csendben maradtok az kicsit jobban jött volna ki.... Különben is jobb ha tudjátok, hogy az instagramot nem csak azok a kis ribik használják akiket követtek. :) Azt ajánlom, az èletetek további rèszèben gondolkodjatok el azon, hogy vajon mennyire èrdekelte a szöveged azt akivel társalogsz, ès csak kis mèrtèkben tűnt-e retardáltnak. Kösz, trollkodjatok máshol:))
2015. jan. 10. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!