Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G2ről hogyan lehet a...

LG G2ről hogyan lehet a képeket átmenteni gépre?

Figyelt kérdés

Ha USB vel csatlakoztatom a telefont felkínál különböző lehetőségeket, hogy válasszak attól függően mit szeretnék csinálni,

Egyik ilyen az MTP - Media sync de ha ezt választom nem történik semmi a gépen, nem mutatja hogy lenne telefon csatlakoztatva.

Másik,

A PTP- sand images, ekkor fenykepezonek erzekeli a telefont de ha megnyitom azt mutatja ures, nincs rajta kep, lehet olyat holy kepek beolvasasa, de akkor azt irja az eszkoz foglalt.

Mit tegyek? A gepen XP van, probaljam meg a win8 assal?



2015. jan. 9. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem is xp van, én sem tudom másolni..(ha ez megnyugtat)

most próbálom úgy, hogy veszek a nagygépre egy blútusz sticket, aztán a telót melléteszem..nemsokára kiderül.

2015. jan. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha USB kábellel nem megy, akkor próbáld meg hogy kölcsönkérsz egy micro SD kártya olvasót, és azzal próbáld meg felmásolni a gépre. Egyébként nekem is ilyesmi problémám volt a tabletommal (Samsung), de meg oldottam így (Win7-em van, nem tudom hogy xp-n működik-e így.):


Számítógépre jobb gomb, kezelés

Ha ez meg van, akkor menj az eszközkezelőbe.

Ilyenkor legyen rádugva a telód a gépre.

Itt vagy az USB vezérlők között, vagy az Egyéb eszközök között kellene lennie egy olyannak, hogy "Ismeretlen eszköz" vagy ilyesmi.

Arra jobb gomb, és nálam az első lehetőség: "Illesztőprogram Frissítése". Nekem ezután működött.


Bocsi, ha rosszul fogalmaztam meg, nem vagyok túl jó benne :D


Sok Sikert!

2015. jan. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!