Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb telefon?

Figyelt kérdés
Saját pénzemből akarom venni, nincs túl sok pénzem, de szeretnék egy olyat, ami érintőképernyős, nem romlik el, ha egyszer leejtem, és van selfie-s kamerája, amit meg lehet fordítani. Olyan huszonöt ezerben gondolkodnék maximum.

2015. jan. 9. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Ennyi pénzért jó a anokia lumia 520,pl.androidbol nagyon alapot kapsz ennyiért.egyébként az egyik legjobb teló a one plus one.csak az 150ezer
2015. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Huawei vagy Nokia. Az alsó kategóriában is a legjobbak. Ha lesz még +ötezer a keretben, akkor egy Sony Xperia E1-et is beszerezhetsz.
2015. jan. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

25k-ért Android szóba sem jöhet.

Legolcsóbban Moto E ami már kifejezetten korrekt telefon, de az 35k, az alatt az összes egy rémálom.


Ennyiért Lumia 520, 530.

2015. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#1


Nincs az 150k, "csak" 130k.

Egyébként már az is szép, hogy a 300 dolláros telefon mire ideér 130 ezer forint lesz.

Megértem, hogy nem 80 ezerbe kerül, mert általában 1 dollár = 1 euró árfolyammal megy az átváltás, de még a 300 euró is csak 100 ezer lenne, szóval elég szép haszonkulccsal számolnak az üzletek.

2015. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 |Orfeusz| ***** válasza:

Elég régóta követem a mobilos piacot, szerintem két lehetőséged van ennyiért.

1. Nokia Lumia 520, kb annyiba kerül, megbízható, stabil, de nincs előlapi kamera és Windows Phone rendszerű (van családon belül, korrekt kis eszköz).

2. Kínaiak. A színvonalasabb kategória a Huawei / Alcatel, de azokból is ez az alsó front elég gyenge. Van még egy második front, a Mo-on kevésbé ismert gyártók (Prestigio, myaudio), akiknek van hazai képviselete. Teljesen laikusként ezeket neked nem ajánlom.

[3] Kicsit többet költesz rá

2015. jan. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. jan. 10. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!