Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Mindenre szeretném használni, a kamera nem fontos, a proci és a ram annál inkább. A kijelző nem kell hogy nagy legyen, tehát főleg a teljesítmény fontos és az ár: újonnan nem szeretném, ha 30000-40000-nél többe kerülne.

Amiket én néztem: HTC Desire 310, ZTE Blade V, Noki Lumia 530. Köszönöm a segítséget!



2015. jan. 9. 22:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én a Blade V-t ajánlom.
2015. jan. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Kössz, még azt hozzá tenném, hogy ha teli van alap vackokkal (játék, fölös app) akkor rootolni fogom, tehát nem szeretnék olyan márkát amire semmi ROM nincs.
2015. jan. 9. 22:42
 3/21 anonim ***** válasza:
Hát figyelj kezdjük ott hogy 30-40K közt van pl.: Galaxy Ace 3(T-Mobile-nál) ami sokkal jobb mint az a HTC vagy ZTE(nem csak a márka a gond hanem hogy ezek a telefonok ősrégi hardverrel vannak megáldva). Mindenképp döntsd el hogy melyik OS tetszik jobban(ez nagyon fontos, mert később nem lesz lehetőséged cserélgetni), ezután ha lehet írd le hogy hol akarod venni szolgáltató vagy gsmemekbe. Egyébként a Lumia 530-ról: ez a telefon sajnos visszalépésnek számít a Nokia részéről(hardveresen) az 520-hoz képest, szóval ha lehetséges(attól függ hogy hol veszed a telefont) akkor ezt vedd!
2015. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Legjobb valasztas igenyeid szerint a Moto E.
2015. jan. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Blade V-t ne vegyél! Tapasztalatból mondom mert nekem egy idő után nagyon lassú lett, meg állandóan újraindult. Rootoltam is de ugyanaz maradt a helyzet. Most nekem Nokia Lumia 530-om van nagyon megbízható, nem lassul be nem fagy be. Nekem tele van sok ramot igénylő játékkal pl.: Asphalt 8. Ha mellette megnyitok még három játékot még akkor sem akad. A teló négymagos processzoral lett szerelve a Windows Phone 8.1 kiváló. Plusz alapból jár hozza egy ingyenes Navigáció az egész világra. Minden appot megtalálsz ami kell neked. Jó a WiFije, csak az a bajom, hogy csak 3G-t tud. Minden más szempontból is kiváló olcso középkategóriás okostelefon. Ára most az Extreme Digitalnál: 19900 Ft + ingyenes kiszállítás.

Nagyon ajánlom őt!

2015. jan. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Az 530-al az a helyzet, hogy az os-t lefrissíteném androidra, mert olyan windowsot nem akarok ami nem futtat exe-t.
2015. jan. 10. 11:07
 7/21 A kérdező kommentje:
Ace 3 Dual Core 1ghz nem lassú?
2015. jan. 10. 11:11
 8/21 A kérdező kommentje:
Moto E-hez van rom? Mennyire ismert teló, ez azért fontos, mert most ot-985-ön volt, és semmit nem találtam hozzá a neten...
2015. jan. 10. 11:13
 9/21 anonim ***** válasza:

Kérdező:

1. Úgy emlékszem már egyszer leírtam hogy a telefonokon nincs lehetőség ténylegese rendszer cserére (Lumiára Android, ha még valaki meg is csinálná sose lenne stabil mert a WP nem nyílt rendszer és a Nokia sem hozta nyilvánosságra az ehhez szükséges forráskódokat/infókat) és nem is kell mert példaként az 530-ban csak 512 mb RAM van és ezen bizony az Android csak szenvedne mert annak min 1gb az igénye a megbízható működéshez.

2. így van abban igazad van hogy a WP nem képes futtatni EXE kiterjesztésű fájlokat de ezek helyett van az XAP(ez a WP alkalmazásfájl), de Android esetében is ugyanez a helyzet csak ott EXE helyett APK(Android alkalmazásfájl) van. Azért nem képese egyik se EXE-t futtatni mert(mind a kettő rendszerre vonatkozik):

1. maga az OS nem úgy van megtervezve(hiányoznak/mások azok a szolgáltatások(maga a keretrendszer sem stimmel és nem is kell neki) amik eleve feltétlen szükségesek az EXE futtatásához tovább ezt nem részletezném

2. Az EXE fájlok X86 rendszer(Pl.:Windows, Ubuntu) és ennek megfelelő X86-os CPU kell (pl.:Intel, AMD) A telefonokba és a tabletekbe(tabletek esetében találkozhatsz Intel Cpu-ssal de ez nem azt jelenti hogy az alkalmaz is egy X86 rendszert futtatására) is ARM architektúrára épülő SoC-k(rendszer a Chipen, tehát összevont nagy Chipset/Chipkészlet amibe bele vannak integrálva(nagyjából az összes)a gépekben amúgy különálló vezérlő chipek is) vannak. Szóval az ARM és az X86-os architektúrát ne téveszd össze mert nagyon különbözőek. Remélem sikerült érthetően leírnom.


Közben látom írtál:)

Nem az Ace 3 nem lassú (1,2 ghz dual-core de ami fontos hogy krait 200-as típusú magokról van szó ami sokkal erősebb mint a Cotrex A7/A9) ami hátrány hogy megszűnt rá az offical támogatás viszont unoffical CyanogenMod készül hozzá(CM12 Android version 5.0.1?) itt a facebook oldal ott megtalálod a további XDA-s linkeket: [link]

2015. jan. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Javítás Látom félreérthetően odaírtam hogy Ubuntu a 2. okban de ez nem igaz így az Ubuntu nem képes rá mert linux és emiatt Kb ugyanaz a probléma mint amit már az 1. okban leírtam.
2015. jan. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!