Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okos telefont vegyek...

Milyen okos telefont vegyek 80-90 ezer forintért?

Figyelt kérdés

Gyári független, készüléket szeretnék.. Átlagos felhasználásra, Facebook, Messenger, 1-2 játék.

Webshopból szeretnék rendelni, nem szolgáltatótól megvenni.. Tudnátok ajánlani webshopot?

5 col nagyságrendben gondolkozom!:)



2015. jan. 8. 16:19
1 2
 1/12 kérdező.. ***** válasza:
Nexus 5 az expansysról a legjobb telefon legjobb helyről.
2015. jan. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mindenki oda van a Nexus sorozatért, Miért?:)
2015. jan. 8. 16:55
 3/12 kérdező.. ***** válasza:
Mert a legjobb androidos telefon:) Kiváló ár/érték arány.Stock android fut rajta és 2-3 évig támogatják szoftveresen és jobb mint egy iphone csak fele áréet.
2015. jan. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Iphone felejtős nálam.. Sonyban is gondolkozom.. a Leginkább.. Csak attól félek, hogy be fog lassulni.. :/ Z1 tetszik a legjobban! :)
2015. jan. 8. 17:02
 5/12 kérdező.. ***** válasza:
Hát ha félsz a belassulástól akkor nexus 5-t kell venned.Egyrészt a Nexus soha nem lassul be.Másrészt az igaz hogy megkapja a a Z1 is a lollipopot,de egy nexuson sokkal gyorsabb ugyanaz az op rendszer és míg a z1 már csak a lollipopot kapja meg addig a nexus még bő 1 évig de valószínüleg tovább elsőként kapja a legújabb androidot.
2015. jan. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem.. A barátnőmnek Z-je van, nekem nagyon tetszik.. Általános felhasználás, semmi extra amire nekem kellene.. Ha telefont tervezek, akkor a 2 év a minimum amíg bírnia kellene.. Nekem a Nexus nem jön be.. :/
2015. jan. 8. 17:12
 7/12 kérdező.. ***** válasza:
Értem.Csak az a gond hogy z1 nincs 80-90k ért.
2015. jan. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kérdező.. ***** válasza:
Vagy ott van még az Lg G2 ami még jó.
2015. jan. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt tudom.. Webshopról szeretnék rendelni, honnan érdemes? Eredeti, bontatlant rendelni, nem szeretnék behozottat, általában a gsmesek azok azok..
2015. jan. 8. 17:28
 10/12 kérdező.. ***** válasza:
Edugital,mediamarkt,aqua ezek magyarvwebshoppok amik megbízhatók.De nézd meg az expansys.hu-t is.Világ cég,hivatalos gyári garival adnak és náluk megbízhatóbb nincs.Végül is olyan mint a mediamarkt csak ők a neten vannak.Még negatív véleményt nem hallottam róluk és én is tőlük vásároltam.
2015. jan. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!