Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet baja, mit kell...

Mi lehet baja, mit kell csinálni vele? Lefagyott a Vodafone Smart tab 4-em.

Figyelt kérdés
Ki akartam próbálni, hogy milyen ha benne vagyok a biosban. Azt olvastam az egyik oldalon hogy bekapcsológomb + hangerőgombok. Bekapcsolás közben kell megnyomni mikor a "powered by android" felírat után megnyomtam lefagyott és azóta feketén világít.

2015. jan. 10. 01:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyomd hosszan a bekapcsoló gombot amíg ki nem kapcsol vagy újra nem indul. Kapcsold ki a tabletet.


Nyomd meg a hangerő FEL gombot és a bekapcsoló gombot egyszerre és hátha bejön a recovery menüje.

Ha nem a hangerő fel akkor próbáld meg a hang LE + bekapcs vagy néha mind a két hangerő + bekapcsoló gombot kell nyomni.


Aztán jó esetben bejön a recovery menüje.


Néha csak az android logó jön be és utána még meg kell nyomni pl. a menü gombot vagy a bekapcsolót röviden.


Majd írd meg sikerült-e.

2015. jan. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sikerült! A kikapcs gombot kellet hosszan nyomni. A választ kösz
2015. jan. 11. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!