Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van minden veboldal meg...

Miért van minden veboldal meg minden alkalmazás tele olyan reklámmal, hogy vírusveszély?

Figyelt kérdés
Mindenhol az van hogy töltsek le ilyen meg olyan alkalmazásokat a telefon teljeskörű védelmére. Volt amitől a telóm lefagyott, volt ami törőlte a fájljaimat és volt ami a kódólt alkalmazásaimat használva mindent bezárt és engem lefotózva megkérdezte, hogy jogosan garázdálkodok e a telefonban. Ezek mire jók? Illetve mi az az alkalmazás ami tényleg megvédi a telefont a vírusoktól?

2015. jan. 10. 06:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert ez nekik (a reklámozóknak) PÉNZ. Pénz ember. Valószínűleg kattintásszámra kapják a mandzsót, vagy sima reklámgenerátor vírusod van (amikor felmész a netre és rögtön csak a reklám megy). Egyszer amikor láttam reklámgenerátorvírusos volt gépem ilyen reklámot láttam "a windows 7-ed olyan lassú!" ... erre nem tudok mit mondani...
2015. jan. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az én telómon is volt ilyen. A gépen meg ahogy rámegyünk a netre a gép meghal. Feljön vagy 4 új ablak és minden tele van reklámokkal és anya nem győzi ikszelgetni.
2015. jan. 10. 08:41
 3/5 anonim ***** válasza:
nincs minden "veboldal" tele, csak nem kell kétes eredetű oldalakat nézegetni. érdekes, nekem legalább 4 éve sem a gépemen telefonomon pedig még sosem jelentek meg ilyen dolgok.
2015. jan. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A gyakorikerdes.hu kétes oldal? Itt is egy hírdetés, hogy 1 lehetséges probléma, vírus veszély.
2015. jan. 11. 18:56
 5/5 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül ezen van a forrás. 1x valahonnan feltelepítettél egy kártevőt egy alkalmazással, ami azt csinálja, hogy jelzi a böngészési szokásaidnál, hogy gyakran nézel ilyen jellegű dolgot(persze ez nem igaz). már csak mert ugye például az itteni hirdetések is az alapján jelennek, meg, ami téged érdekel, legalábbis nekem is olyan bannert mutat, amelyik oldalt gyakran látogatom.
2015. jan. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!