Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bluetoothon keresztul tudok...

Bluetoothon keresztul tudok lejatszani zenet az autoban?

Figyelt kérdés
2015. jan. 10. 13:39
 1/6 dirtboy ***** válasza:
én tudok de honnan a jó égből tudjam hogy neked milyen telefonod van és hogy milyen fejegységed?
2015. jan. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt ne mond, hogy telefon fuggo mert rosszul leszek :D :D azt hiszem felre ertetted, nem transzmitteren meg hasonlokon akarom, tehat a "fej egyseg" maga az auto bluetoothja... ( de, hogy nyugodt lehess damsung s5 es audi a4 )
2015. jan. 10. 16:16
 3/6 dirtboy ***** válasza:

fejegységek általában ios és android kompatibilisek,tehát ha neked nem ilyen van akkor kétséges hogy össze jön e.


fejegységben ha van bluetooth akkor elvileg párosítod a telóval és amit a telón elindítasz azt játssza a kocsiba,legalábbis nálam így van,ha youtube vagy zenelejátszó vagy bármi megy a hang a kocsihangszóróin keresztül jön.

2015. jan. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
androidos,( iphone-al amugy nem kompatibilis ) az a baj, hogy minden mukodik a telefonalas, a nevjegyek atmasolasa minden, egyedul a zene nem, az a gyanum, hogy a telefonon kene allitani valamit, de nem jovokra hogy mit... te nem allitottal semmit at mobilon??
2015. jan. 10. 19:34
 5/6 dirtboy ***** válasza:
Mástól hallotam ilyet hogy zene nem megy csak telefon kihangosítás,hát nem tudom mi lehet,lehet hogy az a fej csak ilyen funkcióval rendelkezik,én nem állítottam át semmit egy ből jó volt minden csak párosítani kellett.
2015. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mind1 akkor, azert koszi
2015. jan. 12. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!