Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen olcsó?

Miért ilyen olcsó?

Figyelt kérdés

[link]

gyártói garival gyári tartozékokkal adják és mégis ilyen "olcsó". A bolt is jó értékeléseket kap. Meg rendeljem? Előre is köszönöm a válaszokat!


2015. jan. 10. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Van ennél olcsóbb is.


[link]

2015. jan. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
sufni gsm-ben jó hogy olcsó
2015. jan. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én messziről kerülném az igyen "aluljárós" GSM boltokat. Nem fogod majd tudni a garit érvényesíteni, vagy ha igen, majd várhatsz fél évet a telóra, mert külföldre küldik.

Csoda nincs, egy nagy boltban nem véletlen drágább egy telefon. Ami olcsó, az nem véletlenül az, van vmi "apróbetüs" dolog, amit majd akkor fogsz megtudni ha odajutsz. Ne hidd h kifogtad ezzel az 1szeri bombaüzletet...

Akkor már inkább vennék megbízható embertől hardveraprón mondjuk 1 használtat.

2015. jan. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
így van. azt én is oda tudom írni, hogy gyári garis, csak az a nem mind1, hogy ide szól az a gyári gari, vagy az usába...mert akkor is gyári garis, csak itt te azt sose érvényesíted...na meg ez sok esetben úgy működik, hogy megrendeled, majd felhívnak, hogy látták, hogy rendeltél, viszont jelenleg már nincs gyári garisuk, csak bolti garis töltővel, az kell-e...és persze győzködnek, hogy az se rosszabb semmivel, vedd csak meg...én is jó messzire elkerülném ezeket...
2015. jan. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jogi útmutató → 5.3

Azt írja (ha jól értelmeztem), hogy a meghibásodott termékeket az apple javítja.

2015. jan. 10. 21:45
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Ment a zöld kéz. Bocsi az utólsó választ nem lattam az előző kommentem küldésekor.
2015. jan. 10. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!