Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek lesz 12 colos...

Szerintetek lesz 12 colos Ipad pro?

Figyelt kérdés
Most akarok venni egy ipad air 2-t. Zenész vagyok, és a gazdag zenei funkciók miatt kell apple termék, kottaolvasásra meg a nagyobb kijelző miatt érdeklődnék, hogy lesz e? Érdemes várni? Kipróbáltam a 9,7 colost is, azon is egész jól látni mindent, bár ilyen téren a nagyobb mindig jobb. köszi a válaszokat

2015. jan. 10. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Lesz-e? Előbb-utóbb biztos.

Nem mernék fogadni rá, hogy idén, de valamikor lesz. Szerintem várd meg a tavaszt, ha nem jelentik be az új iPadet, akkor vedd meg az Air 2-t, azzal is jól jársz.

2015. jan. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. jan. 11. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem először tesztelik az Airen a 12 colt, aztán ha van rá kereslet akkor a pro-t is kidobják 12 colos kijelzővel!
2015. jan. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mahhoo3-3 ***** válasza:
Szerintem igen. Állítólag szeptemberben jön az iPhone 6s/6s plus al, az  watch 2 vel , ios9 el meg meg sok minden mással.
2015. márc. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!