Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rootoltam a sony ericsson...

Csiszár Béla kérdése:

Rootoltam a sony ericsson xperia x8-amat és felraktam rá egy S-Romv008-romot újra indítottam és a sony ericsson feliratnál nem jut tovább ilyenkor mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 10. 16:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Visszateszed az előző mentését..

Vagy: egy gyári stock romot.

2015. jan. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

de a semmi nem ismeri fel mert amikor be kapcsolom csak a sony ericsson feliratot adja be és annál nem jut tovább

vagy azt máshogy is vissza tudom rakni a gyárit? ha igen akkor hogy?

2015. jan. 10. 16:50
 3/17 anonim ***** válasza:
Töltsd le gépre a Minimal ADB and Fastboot-ot, töltsd le a gyári ROM-ot, lépj be telefonodnál a bootloader menübe, nyisd meg a minimal adb-t, fastboot devices-t írd be és nézd meg kiír-e valamit, ha felismeri az eszközt akkor fastboot erase -w és ha az lement fastboot flash system system.img (ahol a system-et temrésztesen át kell írni a letöltött stock rom fájlnevére).
2015. jan. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

de a bootloader menüt se adja be

nem reagál semmire :(

meg lehet ezt még valahogy csinálni?

2015. jan. 10. 17:08
 5/17 anonim ***** válasza:
Meg . Flash modeban kell csatlakoztatni ('vissza' gombot nyomva tartod mikozben az usb-re dugod) es a flashtool vagy a pc companionnal visszateszed a gyari romot . Ha nem all ossze flash modeban a geppel,akkor jtagon boot iras es vissza az elso mondatomhoz.
2015. jan. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
jó de ezt máshogy nem lehet megcsinálni?
2015. jan. 16. 18:22
 7/17 A kérdező kommentje:

de mostmár mind1 mert elvittem megcsináltatni de el van baszódva az alaplapja és nem lehet megcsinálni

alaplapot menyiért cserélnek benne?

2015. jan. 21. 09:51
 8/17 anonim ***** válasza:
Szoftverrel nem tudod elcseszni. LEgrosszabb esetben JTAGon javithato..
2015. jan. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
és azt hogyan kell csinálni?
2015. jan. 23. 18:59
 10/17 anonim ***** válasza:
Egy elég "bonyolult" módszer , a processzor debug portjára kell csatlakozni ( x8 esetében az akku alatti matrica alatt van,viszonylag jo helyen) . RIFF vagy MEDUSA (esetleg egyéb jtag box) meg tudja csinálni.. Merre laksz ?
2015. jan. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!