Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok...

Ak9647 kérdése:

Milyen telefont ajánlanátok 120 ezer forintig?

Figyelt kérdés

2015. jan. 10. 18:11
 1/4 kérdező.. ***** válasza:
Nexus 5
2015. jan. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kérdező.. ***** válasza:
Gyorsan vedd meg mert nem sokáig lesz még kapható.
2015. jan. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2


Úgy írod, mintha napok múlva már nem lehetne majd kapni, ennyire azért nem vészes a helyzet, 1-2 hónapig még 100% lesz mindenhol, de szeritnemt tovább is.


Amúgy Nexus 5 lenne a legjobb Androidos, de elég kicsi az aksija. Nem szar az üzemideje, csak nem is kiemelkedő.

Esetleg OnePlus One, bár azt legutóbb 130-ért láttam csak, nézz körül. Ennél is közel stock Android van, szóval a teljesítmény nagyon jó, kamerája jóval jobb, mint a Nexus 5-nek, aksija nagyon jól bírja, szóval ha belefér akkor ezt ajánlanám.

2015. jan. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kérdező.. ***** válasza:
Hát pedig valóban napról napra egyre kevesebb helyen kapni.Egy hete néztem az árukeresőt és még volt vagy 10 hely ahol kapható most már csak 1.Expansysról is csak vörös színben maradt.Kicsit drágán de aqua.hu-n van most 120k-ért feketében,szerintem ne hagyd ki mert nem lesz több belőle.Leálltak a gyártással.
2015. jan. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!