Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem érzékeli az sd kártyát a...

Nem érzékeli az sd kártyát a telefonom?

Figyelt kérdés
rengetegszer kivettem és visszaraktam ,de semmi.mit tegyek ?

2015. jan. 10. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Indítsd újra!
2015. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ujrainditottam, tobbszor is :)
2015. jan. 10. 19:52
 3/5 anonim válasza:
Próbáld másik készülékkel, lehet, h a kártya a hibás - vagy nem jól van formatálva (FAT32).
2015. jan. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
átraktam másik telefonba ,de abba jó volt :)
2015. jan. 14. 15:03
 5/5 Reniimage válasza:
Szia, nem tudom, sikerült-e azóta megcsinálni, de nekem is volt nagyon sokszor ilyen régen, hogy nem olvasta be, nem is érzékelte, vagy beérzékelte, de üres volt. Azt javaslom, takarítsd ki a telefonodnak azon részét, ahova a sd-kártyát teszed. Én megfújkáltam úgy, hogy lefele nézzen a bemenetele, így kijön némi kosz. Ha mást nem, akkor próbáld meg átmásolni a dolgokat a másik telefon segítségével a gépre, vagy ahol őrzöd a képeidet, zenéidet, stb, (a biztonságod érdekében) és formázd újra, hátha az segíteni fog. :)
2015. jan. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!