Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 4.4kitkat-es telefonon...

Majomka69 kérdése:

Android 4.4kitkat-es telefonon vírusírtót hogy lehet leállítani?

Figyelt kérdés

Új telefonom van, eddig almàm volt de most vàltottam androidra..

Màr gyàrilag van rajta egy Security de másikat szeretnék hasznàlni.. De hiàba àllítom le a gyàrit egy idő utàn elindul megint ...


Valakinek van valami tippje??



2015. jan. 10. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Beállítások/alkalmazások/mind


Itt megkeresed a vírusirtót és letiltod (ha nem lehet, akkor root kell ahhoz, hogy eltávolítsd).


"másikat szeretnék hasznàlni"


Ne legyél hülye.

2015. jan. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ettöl miért lennék hülye?-.-

Amúgy meg azt magyaráztam hogx hiàba àllítom tiltom vagy bàrmit csinàlok elindul ujra

2015. jan. 10. 19:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha ott rámész a letiltásra, ahol írtam, akkor sosem fog elindulni újra.


És azért lennél hülye, mert teljesen felesleges mindenféle vírusirtó használata, csak és kizárólag hátrányokkal jár.

2015. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Találgassunk, hog milyen mobilod van, vagy leíros magadtól is?:)
2015. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lenovo vibe x2 bár nemtudom ez miért olyan fontos a kérdésemhez
2015. jan. 11. 15:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert a Lenovo mobilokon nem natúr Android van, hanem teljesen át van rajzolva az egész felülete, vannak rajta plusz programok is
2015. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5


Ahogy előző is írta, Androidból nem egy van, hanem ezer féle, még ugyanabból a verzióból is. Egy LG-n, Samsung-on, HTC-n, stock Androidon teljesen máshogy néz ki az egész telefon (meg még sorolhatnám, Sony, Xiaomi, Meizu, Lenovo, Asus, rengeteg gyártónak saját felhasználói felülete van), és a beállításokban is máshogy vannak a dolgok elrendezve.


De eddig akármelyik telefon próbálgattam, az alkalmazások mindig csak simán ott voltak a beállításokban valahol.

2015. jan. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!