Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hi van egy android 4.4.2...

Klaudiakiss kérdése:

Hi van egy android 4.4.2 tabletem. Letoltottem ra az adobe flash playert felis teleitette. Amikor viszont megnyitom egy internetes oldal vmi flash mobile security jon be de a lap ures! Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Valaszokat elore is koszonom !
2015. jan. 11. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik nem Flash Playert töltöttél le, hanem valami gyanús programnak a reklámját. Töröld le, az ajánlott programot semmiképpen ne tedd fel.

Flash dolgokhoz én a Puffin Web Browsert használom, az többnyire megnyitja ezeket.

[link]

2015. jan. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az elobbi kiirasomat modositanam alapon a settings manager mobil cim all es betolti a lapot de alapon semmi nem latszik nincsenek betuk se semmi
2015. jan. 11. 10:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor csak annyit jelent, hogy azzal a böngészővel nem fog működni a Flash. De a többivel sem, úgy tapasztaltam. 4.1.2 alatt még ment például Firefox-al, most 4.4.2-vel nem megy.
2015. jan. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Letoltottem az elso kommentben levo puffin browsert mostmar megnyitja az oldalt de a 4.1.2es verzio is allandoan csak aztbaz oldalt adja be
2015. jan. 11. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!