Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem lehet elérni, hiába...

Nem lehet elérni, hiába vagyok bekapcsolva!? Mi lehet a baj? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Novemberben vettem a Samsung Galaxy s5 mini típusú telefonomat, rá 2 hétre olyan problémát tapasztaltam, hogy vagy nem tudtam hívni

vagy engem nem lehetett elérni ( be voltam kapcsolva, de másoknak kisípolt), smst kaptam arról hogy hívtak,majd miután vissza szerettem volna hívni az illetőt aki hívott azt irta ki többször is hogy ,, nincs regisztrálva a hálozaton" na ez igy ment egy darabig, hol volt ez a probléma

hol nem, de az esetek 70%-ban előfordult. Visszavittem a telefont a T mobilba, ahol elküldték szervízbe két és fél hétre,vissza kaptam de már másnap ugyan ezt játszotta, úgyhogy vihetem vissza ismét.


Mi lehet baj?(szoftvert frissitettem, ki-be kapcsoltam, alap dolgokat próbáltam természetesen hátha, de semmi..)


2015. jan. 11. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Az hogy Samsung, ugyanezt csinálja haver mobilja, pedig neki fontos üzleti ügyeket kell bonyolítani
2015. jan. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!