Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 930 vagy Sony...

Nokia Lumia 930 vagy Sony Xperia Z3?

Figyelt kérdés

jövőhéten vennék telefont de nem tudom hogy ezek közül melyiket vegyem. szerintetek?

más telefont is javasolhattok:)



2015. jan. 11. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Sony-t mondanám, nagyjából mindenben jobb
2015. jan. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Alapból alsó és középkategóriában(bizonyos részében) ajánlott elfelejteni az Androidos telefonokat(mert hamar elavulnak, a WP-sekhez képest), de ami a Z3-ban van az már bőven elég mindenhez szóval indokolatlan lenne Lumia 930-at venni(kivéve persze ha te azt preferálod), mert sokkal kötöttebb rendszer a WP és ez elég komoly kompromisszumokkal jár ha azt nézzük hogy mi van a Z3 esetében. Ami még ok szokott lenni a Lumia vásárláskor az a hosszútávú támogatás, de szerintem ezzel sem lesz a Z3 esetében sem.


Bár ebben az árkategóriában igazából mivel a teljesítmény nagyrészt minden nagyobb gyártónál rendben van így következő szempont a küllem/kényelmi funkciók lehet. Ami még jó: HTC M8, Iphone 5S(kicsi kijelző?), Note 4 (Az árak lehet nem stimmelnek mivel nincs leírva hogy hol veszed)

De egyébként én úgy döntöttem hogy várok míg bemutatják az új telefonokat a gyártók (pl.:Z4,S6...stb) mert lehet hogy emiatt lejjebb megy a mostaniak ára/ugyanabban az árban sokkal jobbat találok.

2015. jan. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

+1 a Lumiának, én mind2 rendszer ismeretében ma már ha tudom kerülöm az androidot. Eddig az összes androidom olyan volt 1 év után amit már legszívesebben szétvertem volna egy kalapáccsal.. akadások, fagyások, kilépések, megmagyarázhatattlan jelenségek, kb 0 frissítés... és nem az alsó katágóriában.. Na ezeknek lett véga egy WP megvásárlása utám:)

Ppersze vannak ott is megkötések, de én nem játékra vettem telefont hanem az alapvető dolgok gyors, kényelmes használatára, és azt tökéletesen tudja. És játék is ma már elég sok jó akad:)

2015. jan. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát igazából nézőpont kérdése ha esetleg sokszor ki ejted a kezedből vagy túrázol vagy csak sportolsz talán a z3. Mivel a környezeti hatásoknak ellen áll mivel vízálló (ip68)+ azért 3GB ram ami már elég sok meg az aksi elég erős benne.


A lummia valóban egy jó telefon használtam már wp telókat ezt nem de szerintem nagyon bitang és nem csalódnál benne.

Jól opimalizást.


Ami mind a 2 mellet szólhat, hogy:


Sonyra jön az új android a lollipop(5.0) ami velószínűleg már jobban optimalizált.


Ezzel szemben jön a win 10 ami hát szerintem jobb lessz.


Még annyit,hogy ha esetleg van xbox-od akkor ahhoz mindenképp a lumiát


Ha van ps4-ed akkor a sonyt.


Esetleg árban van olyan 20-30k különbség.

2015. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 akoslaszlo ***** válasza:
Hali! Telenorosként karácsonyra vásároltam egy N.L 930-at. Akkor és most lista áron a Z3, 237990ft, a 930-as pedig 153990!
2015. jan. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2015. jan. 16. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2015. jan. 16. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!