Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem ír ki számot?

Miért nem ír ki számot?

Figyelt kérdés
Lenne egy Media-Tech MT843 tipusú fügettlen dual sim es telefon amibe ha hív bárki magán számot jelez, ha én hívok valakit az én számom is magán. Újraidnítás, mind2 simbe behelyeztem semmi aki tudna rá megoldást megköszönném, telefon opció/beállítások között nem találtam semmit, remélem csak elfan dugva....

2015. jan. 11. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
A szolgáltatónak jelezd, hogy vegyék le a számblokkolást, jobb esetben ingyen megteszik, nekem még 5 éve havi 500 f volt, hogy kijelezze a számokat...
2015. jan. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bármilyen ásik telefonba kijelzi mindkettőt.
2015. jan. 11. 16:05
 3/3 anonim válasza:

A szolgáltatónál kell beállítani (nekem ugyanez volt ugyanilyen telefonnál). Telekom esetén felhívod a 1777-et és ezeken a menüpontokon kell végigmenni:

2

3

2

1

2


Itt pedig: 1 módosítás.


Ha nem megy, hívd fel a 1414-et (vagy egyéb ügyfélszolgálat, ahova tartozik a telefon) és segítenek. A fenti menüponton én csak azt állítottam be, hogy ha hívok valakit akkor ott mutassa az én számomat.

2017. júl. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!