Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 735 vagy Iphone 4?

Nokia Lumia 735 vagy Iphone 4?

Figyelt kérdés
ha lehet indokoljatok is

2015. jan. 11. 21:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

Egy 2014-es telefont, ami még legalább 2 évig kap frissítést, vagy egy 2010-es telefont, ami már nem fog kapni semmit?


Egyértelműen Lumia 735.

2015. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
iPhone 4 idén lesz 5 éves, iOS7.1.x az utolsó verzió, amit megkapott. Kettő közül egyértelműen 735-t válaszd.
2015. jan. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
+1 a lumia 735-nek, megfogja kapni a windows 10-et is
2015. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
9%

soha nem lesz olyan jó a 735 mint az iphone4

frissíthetik akármeddig

2015. jan. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Na és miért jobb az iphone 4 azt mond már meg nekem nagyokos utolsó? :)
2015. jan. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
én Iphone5 helyett is a 735 öt venném simán. Nem éri meg régi Iphonet venni csak azért h legyen 1 olyanunk. Ha van pénze az embernek és megveszi az aktuális modlet, tegye, de most venni viszonylag drágán eg rég kifutott modelt, ami azért mindenben elég karcsú, a helyett h egy új, jó felsőközépkategóriás telót vennék..hát
2015. jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
A Lumia 735 inkább alsóközépkategória.
2015. jan. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%

a sok hozzáértő :D

a kettő közül egyértelmű, hogy a lumia jobb...nem azért, mert az kap frissítést, hanem mert az i4 már lassú, sőt a 4S is lassú...de aki azt mondta, hogy az 5 sem jó választás, annak még sosem volt iPhone-ja...igen, nem csak olyan emberek vannak, akik azért veszik, hogy "legyen egy olyanja"...sőt, a normális ember pont, hogy nem fogja megvenni a legújabbat 200ezerért, ha a 2vel korábbi széria is tökéletesen használható...


na most, ha az lenne a kérdés, hogy 735 vagy iPhone 5, akkor egyértelműen az iPhone-t lehetne választani.

én is wp-t használok, így elég közelről tapasztalom azt, amit a 4-es írt, csak úgy fogalmazva, hogy a win sosem lesz olyan jó, mint az iOS...várhatja itt mindenki a windows 10-et, mint a messiás, aztán megint jön a pofáraesés, hogy a fejlesztők ugyanúgy nem rohamozták meg a platformot...vagy majd sírhatunk a 735-tel, hogy ezt is meg azt is kihagyták belőle, mert "hardveresen nem képes arra a dologra"...legalább iPhone-okat időben kinyírják, és nem játszák el a userekkel azt, hogy látszatból 5-6 éves támogatási időt ígérnek, aztán ebből 2 év az, hogy kap is dolgokat, a maradék meg csak annyi, hogy a verziószám változik...

2015. jan. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

És az Iphone pártiak véleménye akkor sem változik, ha azt mondanám hogy a t-mobiltól úgy hozhatok ki egy ilyen készület, hogy nem fizetek semmit, majd szép lassan ki lesz csöpögtetve az összeg aminek a vége kb 30.000Ft? Egy Iphone nem ér meg annyit, amennyiért adják (nagyon durván túl árazzák őket). Én inkább adok ki ennyi pénzt egy Lumia 735-re, mint hogy megvegyek Iphone-t 5s-ért, 5c-ért vagy akár a 4s-ért (ez is még mindig 70.000 és már elavult) kiadjak egy vagon pénzt.

Amúgy köszönöm a véleményeiteket :)

Szívesen olvasok még több véleményt, de ha minden jól megy akkor holnap délután már a kezemben lesz :)

2015. jan. 12. 18:22
 10/15 anonim ***** válasza:
28%

az ár az megint egy más összehasonlítás...azt nem vágom, hogy miért kell leszavazni egy olyan választ, ami gyakorlati tapasztalatokra épít...:D én pontosan tudom, hogy milyen a wp. nem mondtam azt egy szóval sem, hogy rossz, azt mondtam, hogy a jövője nem hinném, hogy ennél magasabbra fog ívelni, és ezért ne mondja azt nekem senki, hogy a frissítések fontosak, mert az csak 1 kis része a dolgoknak.

én sem fogok 5S-re váltani, pedig szeretnék, de nekem a kamera most fontosabb, és abban jobb, de ennyi. a rendszer akárki akármit mond, eléggé lassan fejlődik...ha van időd, nyugodtan vedd meg, és várj 2 évet, talán akkor majd felzárkóznak :D az tény, hogy az iPhone 4 mellett tényleg jobb...

2015. jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!