Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért melegszik ennyire? LG G2

Gabesz00789 kérdése:

Miért melegszik ennyire? LG G2

Figyelt kérdés
Sziasztok azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy az LG G2-es készüléken csak nekem melegszik ennyire vagy alapból ilyen? Mert a clean mester szerint 84°C-os volt a telefonom. Nem tudom, hogy miert szerintetek elvigyem szervizbe vagy csak maga a telefon ilyen ?

2015. jan. 12. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Az enyém is melegszik, főleg mikor minden pörög rajta.

Soha nem mértem még meg, de gyanítom, hogy az a 84 egy kicsit túlzó, szerintem eldobnád, ha tényleg annyi lenne.

2015. jan. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A Clean Master-t töröld le, többet árt, mint használ.
2015. jan. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kérdező.. ***** válasza:
Nyugi ha elér egy bizonyos hőfokot akkor automatikusan leállítja az alkalmazást vagy visszafogja a procit.Nem kell az a clean master.
2015. jan. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolóknak!:)megnyugodtam, de valami még middig aggaszt, hogy ha tényleg nem árt neki akkor miért merül gyorsabban az aksi?
2015. jan. 12. 18:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Az akksi azért merül gyorsabban, mert valami fut a háttérben ami zabálja. Lőj ki mindent ami nem kell, és nézd meg így is.

Ha játszok van hogy 3 óra se kell és 0 az aksi.

2015. jan. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kérdező.. ***** válasza:
Játék alatt azért merül gyorsan az akksi meg azért melegszik a telefon mert pörög a proci.Ez természetes jelenség,de ha aggaszt a hőmérséklet akkor próbáld egy laptop hűtő felett tartani a telefont vagy időnként rátenni és lehűti szinte hidegre.Nálam bevállt.
2015. jan. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm aki vette a fáradságot, hogy segítsen nekem, még egyszer is nagyon szépen köszönöm!:)
2015. jan. 12. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!