Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemény a Doogee okostelefono...

Vélemény a Doogee okostelefonokról?

Figyelt kérdés

Egy ilyet néztem ki magamnak:


[link]


De elég ismeretlen nekem ez a Doogee...

Akinek van, írna róla valami véleményt?


Köszönöm a válaszokat! :)


2015. jan. 12. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudok róla mint mondani, de sok jót nem hallottam róla.
2015. jan. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egész jó telefonok
2015. jan. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A jobb kínai telefonok közé tartozik, de 40 ezerért vicc kategóriába tartozik, annyit közel sem ér meg.


25k maximum, de már az is sok érte, hisz annyiért már van THL ami jobbnak számít.

2015. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mért ne érne meg 40et? MT6582 960*540-es IPS kijelző, elöl 8, hátul 13 megapixeles kamera, hátlapi touchpad, kitkat.
2015. jan. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és hazai garancia
2015. jan. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4


Pont azért, mert amiket írsz, azt akármelyik 20 ezres kínai telefon tudja.


Kivéve a magyar garancia, de ha elromlik a telefon veszel egy másikat, és ugyanannyiból jössz ki. Ha meg nem romlik el, akkor féláron vetted meg ugyanazt. 20 ezres telefonnál kicsit sok a telefon árának egészét kifizetni garanciára.


Vagy ha elromlik visszaküldöd külföldre garanciálisan, posta nem olcsó, de nincs 20 ezer forint.


Itt van ugyanez a telefon 100 dollárért:

[link]


Szóval kicsit túloztam, mert 100 dollár azért több, mint 20 ezer, de ilyen tudású telefon 80-90 dollárért is van már, ami tényleg csak annyi.

2015. jan. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dodi1881 válasza:
Szerinem nagyon jók. A családban többeknek van már, megbízható, gyors. Nekem doogee latte volt (húgomnak adtam, mert nekem túl nagy volt a kijelzője). Öt hónapja van meg, de nem fagyott még le. Tesóm napi szinten netezik, fényképezik, játszik. A gyári kijelzővédő fólia meg még csak fel sem pördült rajta. Nővéremnek doogee collo3 van. Az is ips képernyővel (ami nagyon jó, a tft-hez képest, ami szerintem borzalmas, nekem megfájdul a fejem tőle). Nővérem a moblixtől rendelte a doogee collo3-at. Volt raktáron, így ahogy visszaigazolták a rendelést már másnap megjött a telefon. Én kínából nem rendelnék, mert ott is van gond a garancia érvényesítéssel. Olvastam már, hogy a javított telót fogták meg a vámon, és így voltak problémái az emberkének, és horribilis összegeket kellett vonlna fizetnie. Valahol fenn van ez a történet az egyik blogon. Szóval szerintem jók ezek a telók. Hasonlítsd össze szerintem más, hasonló, illetve majdnem ugyanolyan paraméterekkel rendelkező itthon ismertebb márka telefonjaival, és meglátod, hogy nem 40 000 körül mozognak az árai, hanem minimum dupla annyiba kerülnek.
2015. jan. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!