Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPad Air 2, szerintetek...

IPad Air 2, szerintetek mennyi net kéne hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnek venni, majd a kozeljovoben egy iPad Air 2-t.

Engem az erdekelne, hogy atlagos hasznalat mellett, Pl.: bongeszes, youtubozas (persze nem 0-24be), meg ilyen alapveto dolgok igenybevetelevel a tablagepeiteken kb. milyen mennyisegu adatforgalom fogy. Jobban orulnek, ha almas felhasznalok irnanak, mivel nagyobb a fel/letoltes igenye, mint egy androidos szerkezetnek, de mindegyiket szivesen olvasom. 10/20/30 Gb a valasztasi lehetosegem, egyik sem olyan veszelyesen draga, tehat szerintem a 30 gigas mellett maradok, csak a velemenyetekre lennek kivancsi.

Előre is koszonom a valaszokat!



2015. jan. 12. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:

"Jobban orulnek, ha almas felhasznalok irnanak, mivel nagyobb a fel/letoltes igenye, mint egy androidos szerkezetnek"


Már bocs, de ezt a hülyeséget honnan veszed?


Egyébként emberfüggő, én Wi-Fi-ről is max 20 gigát használok, de keveset videózok, ami nagyon durván többet fogyaszt a képnél.


De pl. tegnap belehúztam és egy nap 1.7 gigát fogyasztottam, ha minden nap ilyen lenne akkor az 50 gigát is túl tudnám lépni.

2015. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
így van, emberfüggő. nekem bőven elég lenne a 10 gigás is, körülbelül 1 hónapban olyan 7-8 gigát használok wifi-n, pedig elég sokat nyomkodom, videót is nézek, ha úgy adódik. mondjuk ez inkább úgy jön össze, hogy olyan napi 6-7 órát használom.
2015. jan. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!