Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont ajánlanáto...

Milyen okostelefont ajánlanátok max 40ezerig?

Figyelt kérdés
Fő szempontok, hogy megbízható legyen,ne laggoljon,még 1-2 év után se, és legyen tűrhető a kamera, de az annyira nem fontos.Lumiák előnyben vannak, de androidos is jó.

2015. jan. 12. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lumia 635, 636, vagy akármelyik Lumia amelyik kijön ennyiből.


Ha Androidosat akarsz, akkor Moto E.

2015. jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Hát elég sok van ilyen nekem vodafone smart 4 turbo-m van eléggé jó telefon 4g képes.Valamint van egy ZTE blade 3-am ami 2 év alatt 2 szervizelésen esett túl szóval a ZTE-t ne válaszd.Egyébként milyen kell?Előfizetéses,feltöltős,valamint ezek a 4g képesek?


Ja és a vodafone smart 4 turbo csak 28.000 és kivállóan mükszik.

2015. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem Nokiát vegyél sokkal megbízhatobb mint az androidosok tapasztalatbol mondom nekem 635 van
2015. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
+1 a Lumiának, amiket az előbb írták
2015. jan. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Feltöltőset szeretnék, megnéztem a 635-t, jónak néz ki, de azért még nézelődök, hogy milyenek vannak.Köszönöm a válaszokat.
2015. jan. 12. 21:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Alcatel Pop C7 (7041X)
2015. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Én az lg L65-öt javaslom. Ez ugye androidos.

Én pár hónapja vettem és eddig meg vagyok vele elégedve. Előtte egy lumia 520-am volt és mind2-ben vannak hiányosságok a másikkal szemben, viszont nekem fő szempont a facebook messenger és a böngésző és ezekben a wp nem hozza az androidos appok szintjét.

Amikor a lg-t vettem előtte néztem a lenovo A536-ot. Erről nincs személyes tapasztalatom de eddig csak jókat olvastam róla és ebben már 4 magos proci van.

Annyi az lg-ről, hogy a belső memóriája nem túl sok, uh pl ilyen egy-másfél gigás játékokból csak max egy fér rá sajnos.

2015. jan. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!