Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja van a telefonomnak?

Mi baja van a telefonomnak?

Figyelt kérdés

Már irtam korábban is hogy S. Galaxy s 4 telefonomon (novemberben vettem) gyakran csak úgy eltűnik minden (ilyenkor befesti az egész képernyőt vmilyen színre - áltában barnára vagy hupikékre) és utána újraidítja magát.

Most kb. az új év óta már amikor ezt csinálja elfelejti vele a wi fi hàlózatot is. Újra be kell írni a kódot.


2015. jan. 13. 06:49
 1/5 anonim válasza:
Szerintem ujra kell rakni rajta az op-t hasznaltan v ujan vetted?
2015. jan. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ezek szerint van még rá garancia, meg fogod, s visszaviszed. :) Jó szórakozást!
2015. jan. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Új telefon.

Én is arra gondoltam, hogy lehet vissza kéne vinni, csak gondoltam, hátha valami olyan gond vele, amit esetleg lehet orvosolni.

2015. jan. 13. 20:33
 4/5 anonim válasza:
Mit csináltál épp amikor ez történt?
2015. jan. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az valtozo hogy mit csinalok amikor ujrandul. Van hogy olyankor amikor egy ertesitest megnyitok vagy ha messengeren beszelgetek de csinalta mar akkor is amikor csak szimplan lenemitottam.

Volt mar masfel hetet a szervizben de nem sokat ert ugyanugy ujraindulgat. Legutobb pl. ma reggel a buszon amikor zenet hallgattam.

2015. febr. 23. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!