Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Attól merülhet a telefon...

Attól merülhet a telefon akkumulátora, ha a bluetooth-ot folyamatosan bekapcsolva hagyom?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 18:26
 1/4 anonim válasza:
100%
Igen, mindenféleképpen hamarabb lemerül, de azt nem tudom, hogy mennyivel előbb
2010. febr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Üdv, igen, jelentősen szopja az akkumulátort. Nekem Nokia 6300-m van, alapvetően 1 hétig kibírja töltés nélkül, ha bekapcsolva hagyom a bluetooth-t, ez az idő kábé 4-5 napra csökken.
2010. febr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Telefonfüggő. Nekem az 5800-nál nem csökkent jelentősen, bár azt így is szinte minden este felrakom tölteni.

Egy kicsit merít, de szerintem nem vészes. Pedig én egy szteretó bluetooth fülessel, és egy billentyűzettel is nyúzom.

2010. febr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Bluetooth 4.0

A Bluetooth SIG negyedik generációjára a korábbiaknál jelentősen alacsonyabb fogyasztásra és a rendkívül széles felhasználási körre fókuszál. Elsősorban olyan masinákban lesz fellelhető, ahol a Bluetooth már jelenleg is ott van (például mobiltelefonok, hordozható számítógépek).

2010. okt. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!