Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Decemberben vásároltam a...

Decemberben vásároltam a Tescoba egy Op3en Dott mobiltelefont, ami egész idáig szuperül üzemelt, ám kb.2 hete iszonyatosan lassan tölti fel az akksit. Mitől lehet ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egész ideáig kb 3-4 óra alatt 100%-ra felhúzta, de most még 24óra alatt sem tölt fel teljesen. Sőt ha töltőn van és közbe játszom, még merül is...Gyári beállítások visszaállításában már viszaraktam alapra a telefont, de nem javult meg. Ha feltölt egy x%-ig utána nem merül gyorsan le, de zavar, hogy ilyen sokáig tölt. Ötletek, hogy mitől van? Más is tapasztalta ?

2015. jan. 13. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Aksi és/vagy töltőhiba. Próbáld ki egy másik töltővel, amit hozzá tudsz csatlakoztatni. Ha azzal is lassú, akkor az akksi sz*rt be.
2015. jan. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha decemberben vetted, még garis, szóval bármelyik rossz, adnak újat ingyé.
2015. jan. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Minden töltővel lassan tölt. De nem merül gyorsan, ezért nem gyanakodnák az akksira. Nem lehet, hogy valami tiltja a teljes amperos töltést ?
2015. jan. 13. 16:17
 4/8 A kérdező kommentje:
persze! 2év teljeskörü garancia, csak furcsa, hogy egyik napról a másikra csinálta ezt. Egy frissítés lejött, majd utána kezdett lassulni a dolog.
2015. jan. 13. 16:18
 5/8 A kérdező kommentje:
ezt nem értem...kikaptam az akksit 15 percre kb...Most nyomom töltés közben és tölti..Nah ez hogy van ?!
2015. jan. 13. 16:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor érintkezési hiba. Vidd vissza, nézzék meg garisan.
2015. jan. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
most felcsaptál telefonszerelőnek vagy szar a telefon és gariba cserélteted? ha az utóbbi akkor nem teljesen mindegy mi a baja? vidd vissza és kész
2015. jan. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia


Ide nézz be, többek találkoztak már a hibával. Kár visszavinni miatta, elvileg simán orvosolható:

[link]


Sziasztok!

telefon akkuról még néhány megjegyzés. korábban már írtam, de most hosszabb "tesztelés" után a tapasztalatom:

1; nem szabad egész éjjelre töltőn hagyni, mert akkor megbolondul

2; érdemes nagyjából belőni, hogy mikor fog 100%ra feltöltődni, és akkor le kell venni, max 10 perccel később

3; ha ezek valami miatt nem jönnek össze, akkor kb 1 hét 10 nap amíg a telefon regenerálódik, addig nagyon gyorsan merül....

DE ha betartom, az első két pontot akkor pl most, hogy külföldön vagyok, és repülő üzemmódban, viszont ÁLLANDÓ wifizés mellett akkor 1 nap alatt kb 50- 60 %ot merül max, inkább kevesebbet. mielőtt kijöttem volna - szerintem - normál felhasználással se merült egész napos használat mellett 10- 15 % alá

2015. jan. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!