Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet kepeket visszaallit...

Hogy lehet kepeket visszaallitani amket kitoroltem?

Figyelt kérdés
Sziasztok alcatel one touch idol ultra telefonomrol letoroltem egy csomo kepet amire most nagy szuksegem lenne hogyan tudom oket visszaallitani nagyon szepen kerek valakit segitsen mert ha nem tudom megbuktat tanar :(

2015. jan. 13. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi köze a tanárnak a telefonod tartalmához? Ki az az idióta, aki CSAK a telefonján tárolja a NAGYON fontos képeket? A google-t ismered? Ha nem akkor bukj meg nyugodtan.
2015. jan. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves hulyegyerek.... gép elromlott nem voltam akkor mikor megkaptak a kepeket ezert tehat atkuldtek mar regebben kellett letoroltem kepeket de most ujra kellene nekunk nem olyan fos sulink van ahol tilos telozni...
2015. jan. 14. 15:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Látom, nem csak az informatika, de a magyar sem megy.
2015. jan. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Telefonrol irok te gyoker
2015. jan. 15. 13:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Mégis mi az összefüggés?
2015. jan. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!