Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A navon mizu m450 jó telefon?

A navon mizu m450 jó telefon?

Figyelt kérdés

Játékra szeretném használni.

Előre is köszönöm!!



2015. jan. 14. 12:47
 1/1 nomex válasza:

Ár érték arányban igen jó!

A telefon jól össze van rakva, nem recseg, nem ropog.

A 4 magos processzor a maga 1,3 mhz-eivel teszi a dolgát, és az 1 giga ram is már becsületes.

Amiért én megvettem:

- 2 simes és eddig is 2 simesem volt.

- GPS van rajta ( nem aGPS mint sok telón ) vagyis rendes gps működik benne, ami nem adatkapcsolt, így nem kell hozzá netet használni.

- gyönyörű, nagy kijelző, elfogadható telefonmérettel.

- android 4.4.2 van rajta, vagyik KitKat

- a maga 4 gigája 64 Gb-ig bővíthető


Amit észre vettem, h töltéskor és használatkor a telefon teteje melegszik, nem pedig az alja, így nem "égeti" a kezet.


Hátrányok:

A kamera nem tűéles, a fotó könnyen bemozdul. A vaku harmatgyenge. A videófelvétel viszont ennek ellenére sem szaggat. Ha rángatod felvétel közben, akkor is végig veszi a képet, nem fog "teleportálni" :)


Szóval játékra jóóó :D

2015. jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!