Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s! Kameramagassagban...

Iphone 5s! Kameramagassagban hatoldalon a kamera masik oldalra eso reszen bekapcsolt kijelzonek csak nekem szercseg? Vagy hangot ad ki. Mikor az aram ala helyezett jackdugot hozzerintjuk az ujjunkhoz. Vigyem vissza garira?

Figyelt kérdés

2015. jan. 14. 22:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezután a kérdés után kipróbáltam az 5s-semmel, és valóban, hangot lehet hallani belőle bekapcsolt képernyővel. Én ezt azonban eddig nem vettem észre, csak teljes csendben hallom, ha a fülemhez érintem a telefont.


Ha neked is ilyen nagyon minimális akkor ne vidd vissza, én egy éve használom és semmi baja, gondolom eddig is volt ez a hang.


Ha hangosabb akkor viszont tényleg probléma, elvileg nem kell hangot adnia csak úgy. :D

2015. jan. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!