Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok mobilinzernett...

Miért nem tudok mobilinzernettel letölteni Play áruházból?

Figyelt kérdés

Valamiért a telefonom nem enged letölteni semmit, csak ha wifiről vagyok csatlakozva. Mit kellene tennem, hogy mobilinternettel is tudjak letölteni?

(Android 4.2.2)



2015. jan. 15. 10:43
 1/1 .:GoLdStAr:. válasza:

Szia! A legelső lépés, hogy az adatforgalmadat be kell kapcsolni. Ezt a Beállíások -> Vezeték nélküli hálózatok -> Mobiladat menüben találod. Ha ezt már rég megtetted, akkor javaslom a Beállítások -> és a vezetéknélküli hálózatokon belül ( legalább is nekem ) neked nem tudom milyen telefonod van, de olyat keress, hogy Mobilhálózatok! Ezen belül találsz olyat, hogy Hozzáférési pontok -> Ebben Választod a szolgáltatódat ( Pl.: Telenor online, vagy Telenor net), teljesen mindegy, hogy mi a neve az a lényeg, hogy ebben az APN-t át kell írnod -> online <- feliratra, ha kész vagy mentsd el és próbálj kapcsolódni az internetre.


Remélem tudtam segíteni.

2015. jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!