Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kamasz lányunknak android...

Arabrab78 kérdése:

Kamasz lányunknak android telefonja van viberrel, amit néha csekkolok - tegnap volt rajta hívás sztem kétes fiútól. Ma mondtam apjának nézze meg ő is és NINCS ott, többi hívás igen, az nem. Mondja meg valaki h hogy csinálta? Segítség!

Figyelt kérdés
Megőrjít h hülyének néz! Miután végig gondoltam, lehet h ott törölte ahova a telefon menti ezeket? S az hol van? (Elégtételt akarok :) legfőképp a szemtelen beszólásért, h olyat nem is lehet - láttam amit láttam...)

#Android #Viber #hivas törlés #hova ment viber
2015. jan. 15. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Talán ha szeretetet kapott volna, akkor nem így viselkedne.

Érdekes, hogy vannak normális kamaszok is, akik szerető környezetben nőlnek fel. Velük vajon, miért nincsenek ilyen problémák?

Csupa indulat, sértődés és erőszak már maga a kérdésed.

Szegény lány. Viseld a nevelésed következményeit.

Gyengébbek kedvéért: A szeretet nem azt jelenti, hogy minden vackot megvesznek a gyereknek.

2015. jan. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Szégyen hogy az ilyen szülőnek meri nevezni magát.Hallod ,ásd el magad.
2015. jan. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Okostojások...
2015. jan. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Te szent atya úr isten, hogy milyen szülők vannak?!


arabrab78 szállj már magadba!!! Elégtételt akarsz?

Nem lehet kitörölni semilyen híváslistát, minden bizonnyal az egész a képzeleted szüleménye, és ajánlom, h fordulj orvoshoz minél előbb.

2015. jan. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
22%

Úgy van, ahogy írtad h.nek néz. De semmit nem tehetsz.

Az előzmények (bármelyik) akár egyesével is törölhetőek. Ez a legjobb módszer a titkolózásra. Megmarad minden, kivéve a kellemetlen.

Hozzáérsz a törlendő sorhoz, rajta tartod az ujjadat, majd megjelenik egy kuka, vagy törlés felirat. Megnyomod, és csak az az egy sor törlődik.


Kedves fiatalok! Lehet, hogy nem tetszik, de a szülők is voltak gyerekek. Sokszor a szüleitek előbb tudják, hogy mit fogtok tenni, mint ti magatok. Igaz gyerekként ezt én sem hittem el. :-) Nem azért "csekkolnak", mert úúútálnak benneteket.

Hiába fogtok rájuk mindent, és okoljátok őket mindenért. Ha gyávák vagytok, és nem mertek kilépni az életbe, örökké nem járhattok iskolákba...


Még az is lehet, hogy sok mást is elárulok itt a szülőknek....

2015. aug. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!