Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyenkor mit érdemes tenni?

Ilyenkor mit érdemes tenni?

Figyelt kérdés
A telefonom már nem garanciális, elvittem megjavíttatni a Samsunghoz, 5500-ért meg is csinálták. Az volt a gond, hogy miután bejött a főmenü (okostelefonról van szó) egyből kikapcsolta magát, majd magától el is indult. Mikor visszakaptam, akkor bekapcsolt, működött, de csak pár óráig, most megint ugyanaz a baja. Ilyenkor mit érdemes tenni? Nyilván visszamegyek a szervizhez, de ilyenkor visszaadják a pénzt és akkor már érdemesebb egy új telefont venni (40 000 volt a jelenlegi), vagy továbbjavítják ingyen mert már fizettem egyszer?

2015. jan. 15. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs garancia a javításra -márpedig szerintem nincs-, akkor beviszed, és ugyan úgy fizetned kell.
2015. jan. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Megpróbáltad már újrarakni a telwfon? Az lehet hogy megoldja
2015. jan. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A pénzt nem lehet visszakapni (ha jól tudom nem garanciális a javítás)? Mármint azért mert nem változott semmi a telefonon (szóval hiába fizettem, mégis ugyanaz a hibája, tehát akkor a semmiért fizettem)?
2015. jan. 16. 13:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogyan kell újrarakni a telefont? SIM-kártyát meg az akkumulátort már kivettem meg vissza is raktam, de semmire nem mentem vele.
2015. jan. 16. 13:15
 5/6 anonim válasza:
Az telefontól függ ha betudsz menni a beállításokba akkor Beállítások/Védett adatok/Gyári adatok visszaállítása
2015. jan. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez sajnos lehetetlen. A telefonom úgy ment tönkre, hogy bejön a kezdőképernyő és azonnal kikapcsol, majd magától újraindul. Semmihez nem tudok hozzáférni és semmire nem tudom használni se.

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, jöhetnek még!:)

2015. jan. 18. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!