Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 930 vs Lenovo SP...

Nokia Lumia 930 vs Lenovo SP X2? melyik jobb? érvek-ellenérvek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 15. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
android vs WP :) Ez az elsődleges szempont, erre már itt is találsz sok kérdést. Amúgy emberfüggő, h az igényeidnek melyik felel meg inkább, én pl magamnak a lumiát venném a WP egyszerüsége, stabilitása, izlésessége, gyorsasága miatt, de ellene is vannak érvek:)
2015. jan. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 930 van, csak jót tudok róla mondani. Gyors, gyönyörű full HD kijelző, mindent kezel. Akksi kicsit lehetne erősebb de Ennyi. Ajánlani tudom.
2015. jan. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is lumia 930 asom van. Kiváló telefon. Netre jó, fotóban az egyik legjobb, a lenovot nem tudom milyet készít, de szerintem azt lealázza simán. Az akksi... Nos az tényleg lehetne erősebb. A kijelző csodás, ahogy az egész telefon is az. Mindőségi minden szempontból. Otg az nincs, és micro sd sem. Ez lehet hátrány sokaknak. 32gb os, az elég ha nem filmet akarsz nézni feszt. Fotónak meg ami kell bőséges. Am van 7gb ingyen ondrive mellé. Gps jó, offline világ navi ingyen hozzá. Szal az említett hiányosságok mellett minden benne van mint egy csúcs akármi más telefonban. A hardver is szupi, igaz a wp nek fele is elég lenne, de ez kapja az új rendszert is majd! Am androidra több app van, de amit az ember használ és hasznos is, az a wp re is mind megvan. A többi itt is ott is csak kacat. A droid szabadabb, de a wp sem annyire korlátozott mint a wp7 volt. A rendszerbe nem tudsz babrálni de ez nem baj. Nagyon nagyon gyors és stabil. Androidban csak tabom van, jó jó, de én is azt mondom h inkább a 930 at vedd meg. Nem lesz csalódás!
2015. jan. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is a Lumiát ajánlom!
2015. jan. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
15gb Ondrive, nekem ennyi van
2015. jan. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!