Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Facebook chat kérdés. Ez hogy...

Facebook chat kérdés. Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés

Ha kikapcsolja a telefonján még a netet is éjjelre, én meg mégis aktívnak látom huzamosabb ideig az éjjel.

Valamint ennél az ismerősömnél amikor ír, azt írja ki nekem a számítógépen, hogy webről van fent, holott nincs is csak telefonja. Valamint nincs fent neki a Messenger, az én Messengerem meg azt mutatja, ő is azt használja.

Egy másik ismerősömmel is jártam már így. Nem volt fent, mégis úgy mutatja.

Ezek mitől lehetnek?



2015. jan. 16. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Az alábbi verziók lehetségesek:

1. Rossz a Facebook rendszere, és hiába nincs fent, úgy mutatja, hogy van. Ezzel nem tudsz mit kezdeni, pár nap és megjavul.

2. Valaki feltörte az illető profilját és hiába van csak telefonja, mivel a másik illető be van jelentkezve, ezért utána átvált webre.

2015. jan. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!