Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az okostelefonok működnek...

Az okostelefonok működnek régebbi SIM kártyával, vagy újabbat kell hozzá venni?

Figyelt kérdés

Van egy ősrégi Westel-es SIM kártyám ami ugye 30-as, tehát ha vennék egy kártyafüggetlen okostelefont (a Nokia Lumia 630-cal szemezgetek) akkor működne-e vele rendesen, vagy új kell?

Előre is köszönöm a választ!



2015. jan. 16. 15:59
 1/6 petizacc ***** válasza:
Micro SIM megy bele, tehát kell egy új vagy megpróbálhatod méretre vágni de ezt nem ajánlom. Egyszerűbb ha bemész a szolgáltatódhoz, ahol veszel egy új kártyát és lehetőséged van a régi számod megtartására az új kártyával is.
2015. jan. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi választ. Szóval ha most teszem azt megvenném a MediaMartkba a kártyafüggetlen telefont, és bemennék a régi SIM kártyával a Telekomhoz akkor kicserélnék minden gikszer nélkül úgy hogy a számom is megtarthatom? Jelenleg feltöltőkártyás vagyok, ez is megmaradna nemde? Ne haragudj az értetlenkedésemért, de nem vagyok képbe az ilyen telefonos ügyekkel általában az összes szolgáltató az átbaszásra megy rá véleményem szerint.
2015. jan. 16. 16:46
 3/6 petizacc ***** válasza:
Igen, úgy van ahogy mondod. Ha akarsz még csomagot is válthatsz. :)
2015. jan. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem nincs tudtommal semmilyen csomagom, sose voltam még bent :) amikor fel kellett tölteni netről megoldottam.
2015. jan. 16. 17:17
 5/6 petizacc ***** válasza:
Úgy értem, hogyha mondjuk előfizetéses akarsz lenni azt is el tudják intézni.
2015. jan. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja értem, köszi :)
2015. jan. 16. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!