Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Instagram szakértők sosbaa,...

Instagram szakértők sosbaa, honnan tudom mennyi ismerőst követett be összesen automatikusan? (kicsit hülyén hangzik a kérdés bővebben lennt)

Figyelt kérdés
A barátnőm csinált nekem instagramot és úgy állitotta be hogy az összes ismerősömet bekövesse viszont ez nekem igy nagyonnemjön be, mert ott van pl, hogy 232 ismerőst követek...rámegyek de ha valakit kikövetek akkor betesz egy újabb személyt...aki eddig ott sem vt, de valószinüleg azóta követem mióta meglett csinálva.. ha viszont rámegyek pl egy ismerősöm followingjára akkor ottis látom az ismerőseimet akiket ugyebár bekövetett de a 232 followingomban nincs benne... hogy tudnám az összeset megnézni? szelektálnom kellenee

2015. jan. 16. 18:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!