Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Nexus 4 képernyője betört....

LG Nexus 4 képernyője betört. Részletek lent (? )

Figyelt kérdés

Leejtettem és betört a képernyője. 3 hosszabb törésvonal megy a jobb alsó sarokból különböző irányokba. Csak a képernyő felső kb. 1/3-án érzékeli az érintést, egyébként nem történt baja.

Láttam egy olyan lehetőséget az interneten, hogy nem kell megvenni a teljes LCD modult, hanem lehet kapni külön üveget ( https://www.youtube.com/watch?v=paRc_n4uB8s szerint elég az üveget cserélni és üveg kapható a neten).

Szóval nem vagyok benne biztos, hogy az érzékelő modulom is elromlott-e (mint írtam, a képernyő alsó része nem érzékel, de a felső része igen), vagyis elég lenne-e, ha csak az üveget cserélem. Lehet, hogy a képernyő alsó része csak azért nem érzékel, mert el van törve felette az üveg? Vagy cseréljem ki az egészet?



2015. jan. 16. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Érintőpanel a becsületes neve, vagy digitizer.

Lehet cserélni, ha a kijelző nem sérült elég az érintőt, bár nem egyértelmű az írásod.

2015. jan. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az LCD maradhat, de üveget és digitizert mindenképp cserélned kell.
2015. jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
@ 2. Igen, ez volt a kérdésem. Biztos vagy benne? Vagyis lehet, hogy a képernyő alja (a gombokkal együtt) szimplán azért nem reagál, mert eltört felette az üveg?
2015. jan. 16. 22:00
 4/5 A kérdező kommentje:
@1. Épp az lenne a kérdésem, hogy a leírtak alalpján megmondható-e, hogy az érintő sérült-e.
2015. jan. 16. 22:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Szinte teljesen biztos vagyok benne. Többnyire nem csak az üveg adja meg magát ilyenkor. Egy szerencséd lehet, az pedig az, hogy a Nexus 4-ben nem használták az OGS-t.
2015. jan. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!