Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől merül gyorsabban a...

Mitől merül gyorsabban a telefonom?

Figyelt kérdés

1 éve, amikor vettem, akkor 4-5 percenként ment le 1%, de mostmár 2-3 percente megy le.

A telefon egy Alcatel ot idol 6030x


A háttérbe nem fut semmi.


2015. jan. 16. 21:01
 1/3 anonim válasza:
Búvár üzemmódban van, és már megtanult gyorsan merülni.
2015. jan. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha van vmi launchered amit utólag raktál fel, ha megy a wifi/bt stb. ezek gyorsan merítik, ha ki vannak rakva kezdőképernyőre widgetek azok is.

A háttérben futás: ilyen appok h facebook, messenger, viber stb. folyton futnak és eszik is az aksit rendesen. Ha van olyan app amit sosem használsz inkább töröld le.

2015. jan. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Miután elhasználódik az akkumulátor, hamarabb merül, ezt én is észrevettem. Ha a beállításokban van olyan hogy "Energiatakarékos mód" akkor kapcsold be.

Lehet kapni 5-6ezerért akkumulátort.

2016. okt. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!