Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphoneosok! Mit műveltem?

Iphoneosok! Mit műveltem?

Figyelt kérdés
Ma délután nekiálltam rendbe szedni a telefonom (iphone 4s), így rávettem magam a szoftverfrissítésre is, mondván, ha eddig nem volt baj, most sem lesz. De nem volt szerencsém: elkezdtem frissíteni a telefont, de a frissítés megakadt, azóta bekapcsolni sem tudom, csak villog az almám, és azt írja ki, hogy kapcsolódjak a gépemen az ituneshoz. Mondanom sem kell, hogy rengeteget vesződtem vele, de a telefont egész egyszerűen nem érzékeli. Nem engedi a régi verziók közül visszaállítani egyiket se, nem engedi, hogy frissítsem az újabb verzióval, nem engedi azt sem, hogy visszatérjek a gyári beállításokra, egyszerűen semmire sem reagál, semmire nem képes. Szétvet az ideg. Egyetlen megoldásként egy szerviz meglátogatását látom... Mit tehetnék? Talán szétzúztam az alaplapot?

2015. jan. 16. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
2015. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kb. negyvenet néztem meg és próbáltam ki, nem sikerül... de azért köszönöm
2015. jan. 16. 22:13
 3/7 Szirty ***** válasza:

"így rávettem magam a szoftverfrissítésre is, mondván, ha eddig nem volt baj, most sem lesz."


Alapszabály! Ami nem romlott el, azt nem javítjuk!

2015. jan. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem azért frissítettem, mert javítani akartam rajta. azt hittem, hogy újít vagy valami... eddig már vagy háromszor frissítettem, és csak változtatott néhány dolgot, jobb lett stb... most viszont haldoklik, úgy vélem.
2015. jan. 17. 19:05
 5/7 Szirty ***** válasza:
Erről beszélek! Nem rossz, nem javít...
2015. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és esetleg tudod, hogy mit kezdjek vele? :(
2015. jan. 17. 21:06
 7/7 Szirty ***** válasza:
Vidd szervizbe és fizesd ki a tanulópénzt.
2015. jan. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!