Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemény Prestigio Multiphone...

Vélemény Prestigio Multiphone 5550 duo telefonról?

Figyelt kérdés
Adatok alapján elég jónak tűnik, nem mellesleg megfizethető. [link]

2015. jan. 16. 23:09
 1/5 Hengerelőhereverem ***** válasza:
Ezt a konkrét terméket nem ismerem, de a Prestigioval én eddig megvoltam elégedve, 2 tabletem volt és mindkettő szuperált egészen addig amég el nem hagytam/törtem őket.
2015. jan. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kerdes, hogy mi fontos neked. Ennyiert azert vannak mar jobb alternativak akar nevesebb gyartoktol is.
2015. jan. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Legalább 5"-os kijelző minimum qHD felbontással, viszonylag friss rendszer ami akadásmentes legyen, minimum 1gb ram, főleg internetezésre kell, esetleg mai jobb játékokra, de nem ez az elsődleges cél. Néha filmezésre, olvasásra, fényképezésre használnám, és ne merüljön le 2óra alatt. Max 50 ezerig függetlenül. Milyen más alternatívák lehetnek még? Huawei g630, Honor 3C...? A márka annyira nem fontos, inkább a 2év garancia és a megbízhatóság.
2015. jan. 16. 23:39
 4/5 anonim válasza:

Kb 1 hónapja használok egy ilyen készüléket és eddig teljesen elégedett vagyok vele.

Elég gyors a készülék,jó a kijelző,használható GPS és fényképező.Az akku pedig kimondottan tetszik,2-3 napot simán kibír.

2015. febr. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hana98 válasza:
Tudd valaki eladó Prestigio Multiphone 5550 duo telefont? :) Én személy szerint nagyon szeretem, meg voltam vele elégedve.
2016. márc. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!