Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az erdekelne hogy aki iphone...

Az erdekelne hogy aki iphone 5s keszuleket hasznal azoknal mennyi kijelzo ido az az tenyleges hasznalati ido van napi szinten? (Oraban es percben megadva)

Figyelt kérdés

Illetve a kameraja milyen ?

Eleg gyors maga a keszulek ? az aksis dolig erdekelne a legjobban!



2015. jan. 17. 15:04
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Én naponta kb 1-1,5 órát játszom és ugyanennyit netezek vele, közben beszélek is, nagyjából napi 4-5 órát használom, így két napig bírja. Előző androidos telefonom (LG Optimus 7) ugyanennyi használatnál napi kétszer lett töltve. Ég és föld a különbség. Régihez képest villámgyors is! Kamerával én meg vagyok elégedve. Xperia Z3-ban gondolkodtam előtte, az jóval több megapixeles, de összehasonlítva mégis szebb, stabilabb képeket csinál az iPhone. Nem csak megapixeltől függ. Én nagyon ajánlom!

2015. jan. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat :)
2015. febr. 2. 02:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!